Ethanol E85 
Čerpací stanice LPG v Novém Jičíně
 

Přestavby vozidel na BIOETHANOL E85

green

Přestavbu na Ethanol E85 lze udělat pouze na vozidlech, které spalují benzín a mají nepřímé vstřikování . Při přestavbě automobilu na Ethanol E85 do auta namontujeme konverzní jednotku, která upravuje vstřik paliva do válce. Tím zabezpečuje bezproblémový provoz na ethanol E85. Při Jízdě na Ethanol E85 narůstá spotřeba o cca 18%, což bohatě kompenzuje rozdíl ceny E85 a benzínu.

ELOTEC EC-85 - Nejvyspělejší jednotka na trhu

Nejvysplělejší jednotka na trhu ELOTEC EC-85 je nově schválená Ministerstvem dopravy ČR i pro normu Euro5. Povolení pro hromadnou přestavbu bylo prodlouženo do 31.12.2015, což je důkazem spolehlivosti a bezproblémového provozu vozidel první legální přestavby v ČR. Německé jednotky ELOTEC EC-85 jsou díky čidlu paliva i, snímači otáček, teploty a sofistikovanému software absolutní špičkou na trhu. Neexperimentujte se svým vozidlem a neriskujte problémy na technické kontrole.

Jednotka se zapisuje do technického průkazu, v budoucnu se tak můžete vyhnout problémům na STK.

Největší výhodou je bezesporu osvobození od silniční daně. U této jednotky prakticky nepocítíte rozdíl mezi jízdou na ethanol E85 a na benzín. Montáž E85 je možná pouze v autorizovaném servisu.

FLEXCAR Professional

Jednotka FLEXCAR Professional je legální přestavba schválená Ministerstvem Dopravy ČR pro provoz na pozemních komunikacích a zapisuje se do Technického průkazu vozidla jako alternativní palivo Ethanol E85. Jednotka je vyvinuta a vyráběna v Německu a prošla testy akreditované zkušebny Dekra Automobil a.s. zaručující bezproblémový start při teplotách pod bodem mrazu, automatické rozpoznání paliva, nezapisování chyb v palubním systému vozidla a testem elektromagnetické kompatibility..

Jednotka se zapisuje do technického průkazu.

FLEXCAR

Jednotka je určena pouze pro sportovní účely.

Jednotka není zapisována do technického průkazu.

10 důvodů proč jezdit na ethanol


KONTAKTY

HVGAS - Přestavby LPG|CNG

Email:

hvgas@seznam.cz

ČERPACÍ STANICE LPG

 • Kunín 85
 • Kunín
 • 742 53
 • phone
  602 718 081

 • Bohuslava Martinů 2
 • Nový Jičín
 • 741 01
 • phone
  724 066 381
montáž LPG lpg stanice nový jičín
Najdete nás zde Najdete nás zde


© HVGAS 2023. Všechna práva vyhrazena

etanol,etanol cena,etanol e85,ethanol auto, přestavby e85 ostrava, ethanol, e85 nový jičín, e85 auto, e85 frýdek místek,bioethanol ostrava.